KONCERT KOLĘDOWY GABRIELI GĄSIOR & HOLY NOIZ

Galeria

  

Gabriela Gąsior - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka Wydziału Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach - specjalność: wokalistyka jazzowa. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show "Bitwa na głosy" w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu 2014 roku oraz nowy album świąteczny „Narodził się Jedyny Król” (2015). Występowała w opolskim amfiteatrze podczas koncertu Superdebiuty 2014 r. poświęconego twórczości Czesława Niemena wykonując utwór „Obok nas”. Współpracowała m.in. z Beatą Bednarz, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Współpracuje z gospelowymi chórami, prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.

Holy Noiz - grupa muzyków współpracujących ze sobą od kilkunastu lat. Wspólnie występowali na wielu międzynarodowych festiwalach muzyki gospel, akompaniując takim artystom jak m.in.: Mieczysław Szcześniak, Beata Bednarz, Natalia Kukulska, Kuba Badach, Anna Szarmach, Ewa Uryga, Andrzej Lampert, David Daniel, Peter Francis, Solomon Facey, Jnr. Robinson, Karen Gibson, Ruth Waldron, Brian Fentress, chór Gospel Joy, Konin Gospel Choir. Chociaż wywodzą się z różnorodnych środowisk muzycznych (jazz, soul, rock, reggae, pop) to właśnie w gospel następuje fuzja tych fascynacji i radość ze wspólnego muzykowania. Zespół obecnie współtworzą: Dorota Zaziąbło - instrumenty klawiszowe Łukasz Zając - perkusja Wojciech Gąsior- gitara basowa, kierownictwo muzyczne zespołu Robert Zając - gitara Olaf Węgier - saksofon.

Gabriela Gąsior & Holy Noiz koncertowali już w naszym kościele w 19 października 2014 r. Wtedy wykonywali utwory ze swojej płyty: "Bez Ciebie nie ma mnie". Poniżej kilka fotografii z tego koncertu.

W tym roku Pani Gabriela Gąsior podczas Światowych Dni Młodzieży śpiewała dla Papieża Franciszka.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania w naszym kościele w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia po wieczornej Mszy św. tj. około godziny 18:50.

Galeria

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo