ŚWIĄTECZNE ZAMIESZANIE

W bieżącym roku Radlińskie Towarzystwo Kulturalne realizuje projekt pt.: „Świąteczne zamieszanie”.

W ramach tego projektu przedstawionego szerzej w podstronie Projekty do zrealizowania w 2015 r. , w dniach 28 i 29 marca br. w Izbie Regionalnej Miasta Radlin zorganizowana będzie wystawa i kiermasz rękodzieła artystycznego związanego ze Świętami Wielkanocnymi. Można będzie zobaczyć palmy, kroszonki, kartki świąteczne, stroiki i inne wytwory ludzkich rąk. Przewidziana jest również prezentacja potraw świątecznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich Radlinian i mieszkańców Subregionu Zachodniego do odwiedzenia wystawy i kiermaszu, a przy okazji zwiedzania naszej Izby Regionalnej. Izba Regionalna Miasta Radlin mieści się we wschodnim skrzydle Klubu Gimnastyczego im. Leszka Blanika, popularnie Sokolni. Wystawa otwarta zostanie w sobotę 28 marca o godz. 15:00. Można ją będzie oglądać również w niedzielę 29 marca w godz. od 15:00 do 18:00.

 

Projekt „Świąteczne zamieszanie” realizowany jest przez RTK w ramach wsparcia realizacji zadania publicznego przez Miasto Radlin, które dofinansowało projekt ze środków budżetowych miasta.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo