AKTUALNOŚCI

 

 

Zarząd Radlińskiego Towarzystwa Kulturalnego oraz Kapituła Wyróżnienia „Quality” uprzejmie informuje, że zgodnie z Regulaminem Wyróżnienia Quality wnioski o jego nadanie należy składać do Zarządu Radlińskiego Towarzystwa Kulturalnego, którego siedziba mieści się w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie przy ul. Mariackiej 9. Wnioski należy zatem składać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury zaadresowane na Radlińskie Towarzystwo Kulturalne lub przesłać pocztą do dnia 1 października 2021r.  Tym samym niepoprawne będzie jego składanie w innym miejscu np. Urzędzie Miasta.

 

Zwracamy jednocześnie uwagę, że dla uzasadnienia danej kandydatury nie ma znaczenia ilość złożonych wniosków oraz ilość złożonych uzasadnień na jedną kandydaturę. Kapituła Wyróżnienia Quality, kieruje się bowiem merytoryczną zawartością uzasadnienia oraz faktycznymi walorami kandydatury.

 

Regulamin i wniosek na stronie WYRÓŻNIENIE QUALITY w KATEGORIACH.

 

 

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • Logo_Quality[1].jpg

  WYRÓŻNIENIE QUALITY BURMISTRZA MIASTA RADLIN

  Radlińskie Towarzystwo Kulturalne wraz z Kapitułą Wyróżnienia Quality informują, że w bieżącym  2017 roku, wnioski na nadanie Wyróżnienia Quality należy składać do 20 października. Termin ten wiąże się z procedurą określoną Regulaminem i datą Radlińskich Spotkań z Kulturą, podczas których tradycyjnie wręczane jest Wyróżnienie Quality.

 • WYSTAWA "RADLIN 20 LAT"

  Zaproszenie

  Radlińskie Towarzystwo Kulturalne serdecznie zaprasza uczniów i mieszkańców do zwiedzenia wystawy

  „Radlin 20 lat”

  w Izbie Regionalnej Miasta Radlin

  Inauguracja wystawy: 21.03.2017r., godz. 1500

   

  Czynna w godzinach otwarcia Izby do dnia 02.04.2017r. oraz od 24.04.2017r. do 30.06.2017r.

 • KONKURS „RADLIN 20 LAT”

  Radlińskie Towarzystwo Kulturalne serdecznie zaprasza uczniów radlińskich szkół oraz mieszkańców do udziału w konkursach, w których każdy będzie mógł  dać wyraz własnych przeżyć, uczuć, to jak odbiera naszą „Małą Ojczyznę”.

 • Ozdoby_wielkanocne.jpg

  WYSTAWA OZDÓB WIELKANOCNYCH

  Zaproszenie

  Radlińskie Towarzystwo Kulturalne serdecznie zaprasza  mieszkańców do zwiedzenia wystawy ozdób z okazji Świąt Wielkanocnych w Izbie Regionalnej Miasta Radlin /Sokolnia/ przygotowanej przez Grupę Rękodzieła.

   

  Inauguracja wystawy: 08.04.2017r., godz. 1400

   

  Czynna w godzinach otwarcia Izby do dnia 22.04.2017r. 

 • GG_i_HOLY_NOIZ.jpg

  KONCERT KOLĘDOWY GABRIELI GĄSIOR & HOLY NOIZ

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Koncert kolędowy Pani Gabrieli Gąsior & Holy Noiz. Koncert odbędzie się w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, tj. w poniedziałek 26 grudnia br. po wieczornej Mszy św. tj. około godziny 18:50 w kościele Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Radlinie - Biertułtowach.

  Koncert odbywał się będzie w ramach realizowanego przez Radlińskie Towarzystwo Kulturalne projektu: 7. Radlińskie Dni Kultury Chrześcijańskiej, który sfinansowany został przez Miasto Radlin w wyniku konkursu na realizację zadania publicznego.

  Zachęcamy wszystkich mieszkańców Radlina do wspólnego kolędowania w doborowym towarzystwie. Gwarantujemy dużo pozytywnych przeżyć. Czas kolędowania nie będzie czasem straconym.

 • Zyczenia_na_2017_r_(2).jpg

  BOŻE NARODZENIE 2016

 • Quality_2016.jpg

  XVIII RADLIŃSKIE SPOTKANIA Z KULTURĄ

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w XVIII Radlińskich Spotkaniach z Kulturą. Szczegóły na plakacie.

 • Logo_Quality.jpg

  WYRÓŻNIENIE QUALITY BURMISTRZA MIASTA RADLIN

  Radlińskie Towarzystwo Kulturalne wraz z Kapitułą Wyróżnienia Quality informują, że w bieżącym  2016 roku, wnioski na nadanie Wyróżnienia Quality należy składać do 21 października

  Regulamin i wniosek na stronie WYRÓŻNIENIE QUALITY w KATEGORIACH.

 • Dlaczego_zwatpiles_afisz_strona.jpg

  DLACZEGO ZWĄTPIŁEŚ

  RADLIŃSKIE TOWARZYSTWO KULTURALNE, MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W RADLINIE oraz PARAFIA pw. WNMP w Radlinie mają zaszczyt zaprosić na spektakl teatralny

  „DLACZEGO ZWĄTPIŁEŚ?”,

  którego treść wiąże się ściśle z obchodzonym w Kościele Katolickim Rokiem Miłosierdzia.

  W rolach głównych wystąpią:

  Mateusz Mucha i diakon Szymon Szolc.

  Scenariusz i reżyseria - Barbara Branny

  Spektakl jest realizowany w ramach 7. Radlińskich Dni Kultury Chrześcijańskiej sfinansowanych ze środków budżetowych miasta Radlin.

 • RSzK-spacery_plakat_ZM.jpg

  SPACER PO MIEŚCIE

  Zapraszamy do udziału w spacerach po naszym mieście mających przybliżyć mieszkańcom atrakcje i uroki naszego miasta oraz mile spędzić czas w dobrym towarzystwie. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież oraz osoby uprawiające Nordic Walking.

  Zapraszamy do podstrony RELACJE Z WYDARZEŃ, gdzie można zobaczyć relację z pierwszego Wiosennego Spaceru.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo