AKTUALNOŚCI

 

 

Zarząd Radlińskiego Towarzystwa Kulturalnego oraz Kapituła Wyróżnienia „Quality” uprzejmie informuje, że zgodnie z Regulaminem Wyróżnienia Quality wnioski o jego nadanie należy składać do Zarządu Radlińskiego Towarzystwa Kulturalnego, którego siedziba mieści się w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie przy ul. Mariackiej 9. Wnioski należy zatem składać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury zaadresowane na Radlińskie Towarzystwo Kulturalne lub przesłać pocztą do dnia 1 października 2021r.  Tym samym niepoprawne będzie jego składanie w innym miejscu np. Urzędzie Miasta.

 

Zwracamy jednocześnie uwagę, że dla uzasadnienia danej kandydatury nie ma znaczenia ilość złożonych wniosków oraz ilość złożonych uzasadnień na jedną kandydaturę. Kapituła Wyróżnienia Quality, kieruje się bowiem merytoryczną zawartością uzasadnienia oraz faktycznymi walorami kandydatury.

 

Regulamin i wniosek na stronie WYRÓŻNIENIE QUALITY w KATEGORIACH.

 

 

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • szymik_1600x1150.jpg

  SPOTKANIE Z KS.PROF. JERZYM SZYMIKIEM

 • Kartka_wielkanocna.jpg

  WIELKANOC 2015

 • IMG_9933.jpg

  WARSZTATY PLECENIA PALM WIELKANOCNYCH

  Radlińskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty poświęcone pleceniu palm wielkanocnych. Warsztaty te są kolejnym etapem przygotowań do wystawy i kiermaszu realizowanych w ramach projektu „Świąteczne zamieszanie”. Warsztaty odbędą się w najbliższą środę tj. 25.03 br. o godz. 17:00 w sali nr 6 Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie przy ul. Rogozina 55.

   

  Ilość miejsc ograniczona.

 • Plakat_Wielkanocny_2015_mw_kopia.jpg

  ŚWIĄTECZNE ZAMIESZANIE

  W bieżącym roku Radlińskie Towarzystwo Kulturalne realizuje projekt pt.: „Świąteczne zamieszanie”.

  W ramach tego projektu przedstawionego szerzej w podstronie Projekty do zrealizowania w 2015 r., w dniach 28 i 29 marca br. w Izbie Regionalnej Miasta Radlin zorganizowana będzie wystawa i kiermasz rękodzieła artystycznego związanego ze Świętami Wielkanocnymi.

 • IMG_4587_kop.jpg

  ZMIANA W REGULAMINIE

  Informujemy, że z dniem 2 marca 2015 r. uległy zmianie zapisy paragrafu 5 Regulaminu Izby Regionalnej, w części dotyczącej dnia, w którym Izba jest dostępna dla zwiedzających. Dniem tym od dnia 2.03.2015 r. będzie czwartek. Pozostałe zapisy paragrafu piątego nie uległy zmianie.

 • Anna_Poloczek.jpg

  KUSTOSZ WYBRANY

  Miło nam poinformować, że w dniu 27 lutego br. wybrano Kustosza Izby Regionalnej Miasta Radlin.

 • IMG_4584_kop.jpg

  NABÓR NA STANOWISKO KUSTOSZA IZBY REGIONALNEJ

  Radlińskie Towarzystwo Kulturalne ogłasza nabór na stanowisko: Kustosz Izby Regionalnej.

  Wymiar czasu pracy: 20 godzin na miesiąc, w tym: zapewnienie dostępności Izby dla zwiedzających  jeden raz w tygodniu przez 4 godziny w dni powszednie  oraz w jedną niedzielę w miesiącu – 4 godziny po południu, a także na życzenie klientów, po wcześniejszym umówieniu się (z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem).

  Wynagrodzenie brutto w wymiarze miesięcznym: 500,00 zł

 • Gloria_3._.jpg

  BOŻE NARODZENIE 2014

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo